YENİLİKÇİ & ÇÖZÜM ODAKLI

Biz Kimiz?

Yıldırım Medya, gelişimi destekleyen, elinden gelenin her zaman daha iyisini yapmaya çalışan ve kendini diri tutan bir yapıya sahip olmayı başarmıştır. Farklı bir bakış açısı ile olaylara yaklaşan, çözümlemeleri güne en iyi şekilde yansıtan, sorunlara yüzeysel değil, derinden bir bakış açısı getiren taraf olmuştur. Yapmış olduğumuz işlerde başarı elde etmek ve müşterilerimizi memnun etmek, hedeflerimiz arasında ilk sırada bulunmaktadır.

İsteklerinize en iyi şekilde cevap verebilmek, zaman ayak uydurabilmek ve çözümlemeleri taleplerinize uygun olarak getirebilmek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Kesinlikle dinamik ve geçerli çözümler üretiyor gerek SEO gerek web tasarım gerekse hosting hizmetlerinde müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Çalışmalarımızı siz değerli müşterilerimizi baz alarak yürütüyoruz. İlkelerimize bağlı, modern düşünen, yeniliğe açık ve öğrenmeye müsait yapımız ile size sektörde en iyisini sunmaya çalışıyoruz.

Hosting

Web sitelerinizi en iyi şekilde saklıyor, oldukça fazla geniş alan sunabiliyor ve harika seviyelerde hız verebiliyoruz. Daha hızlı ve daha kullanışlı bir web sitesi isteyenlere ideal bir adres olduğumuzu düşünüyoruz.

Web Tasarım

Dinamik, modern ve kullanıcı dostu web tasarımları oluşturuyor, markanızı büyütme şansı sunuyor ve çok daha yükseklere ulaşmanızı sağlıyoruz. Kurumsal kimliğinizi en iyi yansıtan çözümlemeler ve tasarımlar ile işinizin zirveye ulaşması konusunda sizlere fırsatlar sunuyoruz.

SEO

Hedeflerinize ulaşabilmeniz, hedeflediğiniz kelimelerde yükselebilmeniz ve çok daha başarılı noktalara gelebilmeniz için elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. Sektöre uzmanlaşmış kadromuz ile, tecrübeli yapımız ve çözümlemelerimiz ile sizlere gerekli olan hizmeti sağlayacağımıza eminiz. İstediğinize ulaşabilecek ve sektörel rakiplerinizi geride bırakacaksınız. Unutmayın: Hedefler yükselmedikçe hedef olmaktan çıkarlar.

Dijital Pazarlama

Hedeflerinize daima emin adımlarla ilerlemek istiyorsanız reklam çalışmalarına önem vermelisiniz. Hedef kitle seçimi, anahtar kelime seçimi ve etkili sloganlarla doğru kitleyi yakalayabilirsiniz. Kitlenizi ve rakiplerinizi iyi analiz edemezseniz başarı ancak hayal olarak kalacaktır.

Grafik Tasarım

Bir iş kurmaya hazırlanıyorsunuz ama logonuz yok mu? Hiç dert değil. Yıldırım Medya’nın profesyonel grafikerleri sizlere istediğiniz logoyu hazırlayacaktır. Kurumsal kimlik, logo, banner, kartvizit tasarımlarınızı artık düşünmenize gerek yok. Başarılı işlere bir telefon uzaktasınız.

Video

Sosyal Medya hesaplarınızda video yayınlamak istiyorsunuz ancak bu konuda profesyonel desteğe mi ihtiyacınız var? Videolarınız istediğiniz platform için özenle editliyoruz ve paylaşıma hazır hale getiriyoruz.

Sosyal Medya

Günümüzde sosyal medyanın gücü tartışılamayacak kadar yüksek. Doğru hedef kitleye ulaşmak için veya mevcut kitleniz için paylaşıma mı ihtiyacınız var? Şirketinizi, markanızın sosyal medya hesaplarının düzenli ve doğru şekilde yönetilmesine ihtiyacınız var. Sosyal medya hesaplarınız için profesyonel destek bir telefon kadar yakın..