Hosting

Hosting hizmeti vermiş olduğumuz sunucularımız, Türkiye’nin en güvenli veri merkezlerinde bulunmaktadır. Son derece başarılı ve olumlu özellikler ile donatılmış olduğunu söylemeliyiz. Birçok özel kuruluşun ve kamu sektörünün uygulamalarının burada barındığını ve %99,99 uptime garantisi olduğunu belirtmeliyiz. Uzman kadro ve tecrübe arayanlar için son derece ideal olduğunu da eklemeliyiz.

Kaliteli bir kullanım deneyimi, kesinti yaşamadan internet özgürlüğü deneyimlemek isterseniz, çok doğru yerdesiniz. Kesinlikle en büyük veri merkezlerinden birinde olduğunuzu belirtmek isteriz. Kesintisiz hizmet ver yüksek kalite arayanlara tek çözümün burası olduğunu söylemeliyiz.

Vodafone, Turkcell Superonline ve Türk Telekom erişimlerine ikişer farklı santral ile erişim bulunmaktadır. Portları 1, 10 ve 100 Gbit olarak destekleyebilmekteyiz. Bununla birlikte siz değerli müşterilerimizin tüm sorunlarını içtenlikle çözmekte ve büyük bir özveri ile çalışmaktayız. Sizler için sürekli aktif olan desteğimiz, kesinlikle hiçbir sorun yaşamamanızı sağlayacaktır. Kayıt altında tutulması ve sürekli olarak izlenmesi de talepleri karşılar nitelikte bir özelliğimizdir. Olası problemler çabukluk göz ardı edilmeden halledilmekte ve tüm sorunların üstesinden ustalık ile gelinmektedir.