SEO (Search Engine Optimization)

SEO (Search Engine Optimization), Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmekte ve bizim yaptığımız işler ise tamıyla sizi yükseltmeye yöneliktir. Bundan sonra hedeflediğiniz anahtar kelimelerinizde yükselecek, rakiplerinizden bir adım önde olacak ve çok daha başarılı noktalara gelebileceksiniz.

Bildiğiniz gibi internet aleminde arama yapan kişilerin %80’ı arama motoru kullanmakta ve bunların geneli Google ile aramalarını gerçekleştirmektedirler. Bilgi içerikli arama yapan kişilerin %70’i ilk sayfada bulunan sitelere bakmakta ve diğer sayfaları kontrol bile etmemektedirler. Bu nedenle hedeflediğiniz ve aranan anahtar kelimelerinizde ilk sayfalara çıkmanız, sizin adınıza çok daha olumlu olacaktır. Bu işi uzmanına bırakmak ve tam anlamıyla bir çalışma yapmamıza ne dersiniz?

Web tasarım ile birlikte yürüttüğümüz, ayrılmaz parçası olan SEO, artık çok daha az maliyet ile çok daha yüksek başarılara imza atmanızı sağlayabilir. İstediğiniz ve hedeflediğiniz anahtar kelimelerinizde ilk sayfada ve hatta ilk sıralarda çıkmayı istemez misiniz? Eğer öyleyse kesinlikle alanında uzman ekibimiz tarafından yapılan çalışmalara güvenmelisiniz. Alanında uzmanlaşmış ve uzun yılların getirdiği tecrübe ile sizi hedeflerinize ulaştırabiliriz.

Öncelikli olarak çalışmalara başlamadan belirli analizlerin yapılması gerekir. Web sitenizin eksikleri tarafımızdan belirlenir ve gerekli olanlar not edilerek çalışmalar başlar. Amaç öncelikli olarak eksikleri tamamlamak ve gerekirse baştan sonra tekrardan düzenlemek olacaktır. Gerekli görülen tüm işlemler ve düzenlemeler yapıldıktan sonra takip süreci başlar. Düzenli olarak raporlar tutulur ve detaylı bir şekilde gerekli olanlar belirlendikten sonra hedefleme çalışmalarınız sonlandırılır. Böylece amaçladığınız kelimelerde en üst sıralara kadar çıkmış, rekabetçi bir ortamda başarıyı yakalamış olursunuz.